Bezpłatny
webinar

Pracownik
w dobie wyzwań ekonomicznych

- jak aktualna sytuacja odbija się na pracownikach i jak można im pomóc?

data
15
.
11
.
2022
godzina
09
.
00
Zapisz się

Czego dowiesz się na webinarze?

conversation

Co mówią dane?
Jak aktualna sytuacja gospodarcza odbija się na pracownikach?

website

Sieć zależności!
Jak budować wellbeing w dobie niepewności jutra?

solution

HR w roli psychologa?
Jak zaopiekować się dobrostanem pracowników?

audience2

Jak budować poczucie bezpieczeństwa?

idea2
Jak zbudować odporną psychicznie organizację?

Gość specjalny

Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme
|
Co-founder & Chief Impact Officer Mindgram, psycholożka
|

Małgorzata Ohme to jedna z najbardziej znanych oraz cenionych psycholożek i dziennikarek w Polsce. Ukończyła psychologię społeczną na SWPS w Warszawie. Jest współzałożycielką pierwszej w Polsce platformy oferującej wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty dla pracowników - Mindgram. Właścicielka portalu dla kobiet ohme.pl, a także gospodyni Dzień Dobry TVN oraz autorskich programów w Onecie. Prowadzi wykłady, prelekcje i webinary związane ze zdrowiem psychicznym oraz poprawą jakości życia, life coachingiem i rozwojem osobistym.

Andrzej Kubisiak
|
ekspert rynku pracy, z-ca dyrektora Polskiego Instytutu Ekonomicznego (na urlopie tacierzyńskim)
|

Swoje kilkunastoletnie doświadczenie zdobywał głównie w sektorze bankowym, komunikacyjnym oraz doradztwa personalnego. Od 2018 roku był odpowiedzialny za obszar rynku pracy w Polskim Instytucie Ekonomicznym. Wcześniej był członkiem Rady Rynku Pracy działającej przy Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a od 2015 roku jako Dyrektor Zespołu Analiz i Komunikacji odpowiadał m.in. za opracowywanie cyklicznych raportów rynkowych nt. procesów migracyjnych i kluczowych trendy na rynku pracy dla wiodącej firmy HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 2019 r. związany z Polskim Instytutem Ekonomicznym, na początku jako kierownik zespołu komunikacji i ekspert rynku pracy. Jest absolwentem Instytutu Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim i studiów Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Andrzej Kubisiak

Zaprasza

Jakub Sito
|
dziennikarz i konsultant biznesowy
|
W zawodowym życiu balansuje między dziennikarstwem, a biznesowym konsultingiem wspierając liderów i firmy w rozwoju poprzez procesy strategiczne, szkolenia i coaching medialny. Doradza zarządom, wspiera zespoły, towarzyszy w zmianie. Wykładowca Uniwersytetu SWPS, który w swoich autorskich programach stawia przed studentami praktyczne wyzwania. Pasjonat nowych technologii, relacji międzyludzkich, zrównoważonego rozwoju i ekonomii wartości. Swoją wiedzą i interdyscyplinarnym doświadczeniem dzieli się w autorskiej audycji #BiznesPrzezSito emitowanej na antenie radia Chillizet. Medialne szlify zdobywał w kanałach Grupy TVN, TVP oraz Polskim Radiu. Ukończył Zarządzanie i Przywództwo na Uniwersytecie SWPS oraz Akademię Psychologii Przywództwa.
sito-jakub

#HRonAIR

to online’owy meetup dedykowany HR-owcom i wszystkim branżowym pasjonatom. To nie kolejny „przegadany” webinar. Zaprezentujemy Wam sprawdzone rozwiązania płynące od praktyków dla praktyków – profesjonalistów HR.

HR on Air to o wiele więcej niż zwykły podcast lub webinar. To dawka praktycznej, konkretnej wiedzy, ciekawostek ze świata HR (i nie tylko!), z udziałem cenionych ekspertów. Znajdziesz tu sprawdzone rozwiązania, dobre praktyki i najbardziej aktualne zagadnienia. Nie nadążasz za dynamicznymi zmianami i najnowszymi trendami? Nic straconego - zbierzemy wszystkie informacje za Ciebie, a Ty będziesz mieć do nich dostęp całkowicie bezpłatnie.